Lasīšanas Laiks:44 Sekunde(-s)

Valsts policija aizturējusi kādu sievieti aizdomās par vairākkārtēju ļaunprātīgu dedzināšanu Ziepniekkalna namā, portālu informēja likumsargi.

Pagājušajā nedēļā policijā saņemta informācija par ugunsgrēku kādā daudzdzīvokļu namā Ziepniekkalnā, Garozes ielā, kur pilnībā izdega viens no tur esošajām dzīvokļiem. Ugunsgrēkā cietušo personu nebija.

Notikuma vietā likumsargiem radās aizdomas, ka pie minētā ugunsgrēka, iespējams, vainojama sieviete, kura tika turēta aizdomās par jau iepriekš tur notikušajiem ugunsgrēkiem februāra mēnesī. Arī toreiz kādā daudzdzīvokļu nama dzīvokļa istabā tika aizdedzināti tur esoši priekšmeti, kā rezultātā izcēlās ugunsgrēks. Visos gadījumos notika iedzīvotāju evakuācija, bet cietušo personu nebija.

Iespējamā vainīgā sieviete notikuma brīdī atradās stiprā alkohola reibumā un tika nogādāta Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā.

Patlaban viņai piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. 43 gadus vecā sieviete jau iepriekš vairākkārt ir nonākusi policijas redzeslokā par dažāda veida pārkāpumiem, tostarp, par huligāniskām darbībām, zādzības mēģinājumiem un laupīšanām.

Aizturētā sieviete nebija daudzdzīvokļu nama iedzīvotāja, bet gan šīs mājas iedzīvotāja biežs viesis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post “Rail Baltica” izbūves dēļ ieviesīs papildu satiksmes ierobežojumus Rīgā
Next post Aiztur narkodīleru grupu par apreibinošu vielu tirgošanu saziņas platformā “Telegram”