Lasīšanas Laiks:59 Sekunde(-s)

Apple uzņēmumi var aizliegt Apple Watch viedpulksteņu importu ASV likuma pārkāpuma dēļ. Mediji raksta, ka ar šo jautājumu nodarbosies pats ASV prezidents Džo Baidens.

Ko tas nozīmē

Pagājušajā mēnesī Starptautiskās tirdzniecības komisijas (ITC) tiesnesis konstatēja, ka Apple ir pārkāpis patentu, kas pieder medicīnas ierīču ražotājam AliveCor. Tas attiecas uz skābekļa mērīšanas funkciju asinīs Apple Watch viedpulkstenī.

To darot, Apple tika attaisnots četru citu AliveCor patentu pārkāpšanā. Bet pat viens patents var novest pie sīkrīku importa aizlieguma ASV. Mediji raksta, ka uzņēmums ir palielinājis savus lobēšanas centienus līdz “ļoti augstam līmenim”. Precīzāk, līdz nākamajai pirmdienai prezidentam Baidenam būs jāizlemj, vai uzlikt veto importa aizliegumam vai nodot lietu tiesā.

Starp citu, līdzīga situācija bija 2013. gadā, kad ITC atklāja, ka Apple ir pārkāpis Samsung patentu. Tad prezidenta Baraka Obamas (Barack Obama) administrācija uzlika veto aizliegumam, kas būtu ietekmējis vecākus modeļus, piemēram, iPhone 3GS, iPhone 4, iPad 3G, iPad 2 3G un iPad 3, kurus pārdeva tikai AT&T.

AliveCor izpilddirektors saka, ka Apple ir neierobežotas iespējas: ” Mēs nākam klajā ar jaunām tehnoloģijām, un tā vietā, lai ekosistēma ļautu mums attīstīties un turpināt attīstīt jau esošās inovācijas, Apple mūs aizvieto, zog mūsu tehnoloģijas, izmantojot savas iespējas. platforma “ .

Avots: Phone Arena

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Iepriekšpasūtīšanas rezultāti: Samsung Galaxy S23 flagmaņi ir veiksmīgāki nekā S22, un Galaxy S23 Ultra ir populārākais viedtālrunis sērijā
Next post Twitter veiks divu faktoru autentifikāciju, izmantojot SMS, par maksu