Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 8 Sekunde(-s)

Vācu ražotājs par vissvarīgāko uzskata interjeru un lietotāja saskarni.

Audi ir atklājis četrus konceptuālos modeļus no sērijas Sphere, kas parāda zīmola nākotnes automobiļu dizaina virzienu. Tā ir pilnībā elektriska, jo Ingolštatē bāzētais uzņēmums 2025. gadā sāks ražot jaunākos modeļus, kas darbināmi ar saspiestu dabasgāzi.

Jauno elektrisko automobiļu pamatā būs īpaši izstrādāta elektriskā platforma, un tiem būs šādas priekšrocības: īsākas pārkares un garāka riteņu bāze, lai optimizētu telpu . Tā mērķis būs arī maksimāla aerodinamika, lai panāktu lielāku efektivitāti un tādējādi arī lielāku nobraukumu.

Tas noteikti neizklausās revolucionāri, jo arvien vairāk ražotāju uz to liek likmes ceļā uz tīri elektrisko mobilitāti. Tomēr Audi ir soli priekšā, jo gatavo radikālas izmaiņas nākotnes automobiļu dizainā. Jaunās pieejas pamatā būs tas, ka vispirms tiks izstrādāta lietotāja saskarne un interjers, un tikai pēc tam – eksterjers.

“Agrāk process vienmēr ir bijis viens un tas pats – viss sākas ar iekšdedzes dzinēju un platformu. Pēc tam kopā ar pārdošanas un mārketinga speciālistiem izlēmām, cik sēdvietu būs automašīnā – divas, četras, sešas vai septiņas. Tikai beigās mēs sākām projektēt ārpusi un visbeidzot interjeru. Nākotnē būs otrādi,” skaidro zīmola galvenais dizainers Marks Līhte.

Tas nozīmē, ka Audi UI/UX (User Interface/User Experience) dizaina nodaļas vadītājs Sids Odedra un viņa komanda spēlēs nozīmīgu lomu jaunā modeļa dizainā. Darbs sāksies un beigsies šajā nodaļā, sākot ar projektēšanu, kas pilnībā balstīta uz pasažieru vajadzībām, un beidzot ar ārējā dizaina pabeigšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Carl Pei: Nothing jau strādā pie Phone (2), jaunums būs premium klases un tiks izlaists šogad
Next post Ķīnā publicētas oficiālas fotogrāfijas, kurās redzams Chery Jetour T-1 SUV, kas tiek testēts ziemā