Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 5 Sekunde(-s)

Jaunajā SUV tiks izmantota atjaunotā Scout zīmola platforma.

Vācu ražotājs Audi laidīs klajā pilnībā elektrisku 4 × 4 SUV, kas paredzēts, lai konkurētu ar Land Rover Defender un Mercedes-Benz G-klasi. Milzīgajā SUV tiks izmantota jauna platforma, kas paredzēta modeļiem no atjaunotās Scout markas, norāda Autocar.

Audi vadība ir tuvu tam, lai dotu zaļo gaismu projektam, kuru attīsta Activesphere konceptu nodaļa. Uzņēmuma galvenais dizaineris Marks Lihte sacīja, ka jaunajā SUV netiks izmantota Porsche un Audi izstrādātā PPE platforma, kā arī netiks izmantota Ford Ranger šasija, kas būs nākotnes Volkswagen zīmola SUV pamatā.

Jaunais auto no konveijera noripos 2027. gadā un būs pilnībā vērsts uz sniegumu bezceļa apstākļos. Pierādījums tam ir VW grupas nodoms uzticēt savu ražošanu Magna, kas šobrīd savā rūpnīcā Austrijā ražo Mercedes-Benz G klasi. Kanādieši un Audi jau sadarbojas elektrisko transportlīdzekļu akumulatoru izstrādē.

Bet kāpēc Audi uzbruktu segmentam, kurā jau sen dominē Land Rover un Mercedes? Saskaņā ar Lichte teikto, zīmola nodomi ir pilnīgi loģiski, ņemot vērā tā vēsturi.

“Padomājot par Audi vēsturi – astoņdesmito gadu panākumiem rallijā ar Quattro un Sport Quattro – ir viegli saprast, kāpēc Audi ir vajadzīgs šāds auto. Esmu pārliecināts, ka mūsu vieglo automašīnu klāstā ir vieta uzticamam SUV. Šim auto ir milzīgs potenciāls, jo tirgū ir tikai divi premium klases spēlētāji. Tas nozīmē, ka būs vieta trešajam, ”skaidroja dizainere.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Elektriskais SUV Zeekr 003 tiek oficiāli prezentēts uz Eiropas ceļiem
Next post 5 lielas kļūdas, ko daži īpašnieki pieļauj ar saviem kaķiem