Lasīšanas Laiks:49 Sekunde(-s)

Ceturtdienas rītā visvairāk sniega Latvijā ir Vidzemes rietumu daļā, kur sniega segas biezums vietām sasniedz desmit centimetru, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Zem mitrā sniega svara liecoties un lūstot kokiem, dažviet pārtrūkusi elektroapgāde. Saskaņā ar AS “Sadales tīkls” elektroapgādes atslēgumu kartes datiem lielākais avāriju skaits reģistrēts Cēsu un Valmieras novadā.

Novērojumu staciju tīklā biezākā svaigi uzsnigusī sniega sega plkst.8 bija desmit centimetri Siguldā, septiņi centimetri Rūjienā, kā arī pieci centimetri Ainažos, Mērsragā un Saldū.

Novērojumu stacijās Rīgas centrā un Daugavgrīvā ir trīs centimetrus bieza sniega kārta.

Dagdā saglabājas astoņus centimetrus bieza sniega sega, kas izveidojās agrāk.

Jau ziņots, ka naktī uz ceturtdienu Rēzeknē, termometra stabiņam pakāpjoties līdz +5,1 grādam, pārspēts 19.janvāra maksimālās gaisa temperatūras rekords. Augstākā gaisa temperatūra aizvadītajā naktī bija +6,3 grādi Daugavpilī.

Lietus un kūstošā sniega dēļ sācies ūdens līmeņa kāpums Daugavā augšpus Jēkabpils, bet tas nerada plūdu draudus. Latvijas austrumu daļā ūdens līmenis upēs paaugstinās, vietām – strauji. Valsts rietumu pusē ūdens līmenis galvenokārt pazeminās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ceturtdien mitēsies nokrišņi un uzspīdēs saule
Degvielas vairumtirdzniecibas cenas 10.janvari Next post Degvielas cenas 19.janvārī 2023 gada