Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 8 Sekunde(-s)

Lēts SUV, kas atgādina BMW produkciju

Šobrīd populāras ir automašīnas, kas ražotas ar BMW zīmolu. Tos bieži var redzēt uz Krievijas ceļiem. Vācu uzņēmuma produkti izskatās diezgan cienījami, un tāpēc nav nekā pārsteidzoša faktā, ka tie tiek aktīvi pirkti. Laiku pa laikam eksperti veic izmaiņas, lai padarītu produktu vēl labāku.

Problēma ir šāda: ārvalstu automašīnu cenas ir ievērojami pieaugušas. Kā piemēru mēs varam minēt tik interesantu modeli kā X6, par kuru jums būs jāmaksā aptuveni 8 miljoni rubļu. Ne katram autobraucējam ir tādas summas. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc krievi arvien vairāk pievērš uzmanību apvidus auto no budžeta segmenta. Labs piemērs ir Ķīnā ražotā Geely Tugella.

Budžeta apvidus auto galvenās iezīmes

Iesākumā lielu uzmanību vēlos pievērst virsbūvei, kurā apvienotas gan sporta automašīnai, gan SUV raksturīgās īpašības. Tas ir līdzīgs Vācijas koncerna produktiem. Dizaineri ir paveikuši lielisku darbu. Gatavie izstrādājumi izskatās prestiži, atbilstoši.

Arī interjers ir pelnījis uzmanību. Tas ir izgatavots modernā stilā, kas atšķiras ar estētiku. Iekšpusē ir daudz vērtīgu iespēju, ko vadītājs var izmantot. Šīs funkcijas ir pat pamata modeļos.

Kas attiecas uz dzinēju, šobrīd ir pieejama tikai viena versija ar iekšdedzes dzinēju, ko darbina benzīns. Tā jauda ir 238 ZS. Automašīnu papildina automātiskā pārnesumkārba, kas atvieglo braukšanas procesu. Ja aplūkojam situāciju no šīs puses, tad var teikt, ka uzvar vācu kompānija, piedāvājot daudz dažādu variantu, kas atšķiras pēc dzinēja tipa un citiem parametriem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Kāpēc mans kaķis krāc? Kad ir vērts par to uztraukties
Next post Mitsubishi L200 vairs nevienu neinteresē: JAC parādīja dīzeļa pikapu ar palielinātu klīrensu