Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 47 Sekunde(-s)

Pirmdien, 20. martā, Eiropā lielākais elektrisko skrejriteņu operators atklāj jaunu sezonu Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un Jelgavā.

Pamazām šonedēļ elektrisko skrejriteņu sezona tiks atklāta arī Ogrē, Jūrmalā, Rēzeknē, Siguldā, Valmierā un Ventspilī.

Lietotāji tiek aicināti būt atbildīgiem un ievērot elektrisko skrejriteņu lietošanas noteikumus. Tajā pašā laikā mobilajai aplikācijai ir funkcija, kas, izmantojot mākslīgo intelektu, ļauj uzraudzīt pareizu parkošanos. Elektrisko skrejriteni īrēt atļauts no 18 gadu vecuma.

“Lai uzlabotu apstākļus drošai mobilitātei pilsētās, Bolts strādā divos virzienos – pilnveidojot mākslīgā intelekta risinājumus drošai pārvietošanās pilsētvidē, kā arī turpinot izglītot lietotājus par auto novietošanas kultūru. Šosezon būsim vienmērīgi stingrāk uzraudzīt pārkāpējus.Atgādinām, ka braucot ar elektrisko skrejriteni, nepieciešams ievērot ceļu satiksmes noteikumus, izvērtēt ceļa segumu un izvēlēto ātrumu, kategoriski aizliegts braukt alkohola vai citu apreibinošu vielu reibumā, “Atceras Bolta pārstāve Gerda Kiveniece.

Uzņēmums pastāvīgi uzrauga laika apstākļus. Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā elektrisko skrejriteņu darbība var tikt īslaicīgi apturēta. Piemēram, ja gaisa temperatūra noslīd zem nulles, ir spēcīga lietusgāze vai putenis. Šajā gadījumā elektriskie skrejriteņi var atrasties ārpusē, taču tos nevar izmantot. Lietotāji tiek informēti par izmaiņām mobilajā aplikācijā.

Kam noder mobilie transportlīdzekļi un kādās situācijās tie vispār neripo – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Vai tie tiešām ietaupa ne tikai laiku, bet arī naudu – kā mums sola platformas? Kas ir izdevīgāk – īrēt pēc vajadzības vai pirkt un lietot vienu reizi? Par to – podkāstā “Izmisušais optimists” ar Olgu Petrovu.

Stingri aizliegts kopā braukt ar elektrisko skrejriteni. Pēc atkārtotas piezīmes saņemšanas klientam var tikt aizliegts izmantot pakalpojumu. Pagājušajā gadā Bolts ieviesa pasaulē pirmo klientu limita funkciju, lai neļautu uz elektrisko skrejriteni uzbraukt vairāk nekā viens cilvēks. Elektriskais skrejritenis var atpazīt strauju masas pieaugumu – tas nozīmē, ka transportlīdzekli vienlaikus izmanto vairāk nekā viens cilvēks.

osezon Bolts turpinās arī pērn aizsākto “Bolt Patrol” iniciatīvu, kuras uzdevums ir pastiprināt skrejriteņu apkopi un nodrošināt, lai notriektie elektriskie skrejriteņi atkal tiktu pareizi novietoti. Rīga ir pirmā pilsēta Latvijā, kurā darbojas šāda patruļa.

Bolt elektrisko skrejriteņu maksimālais ātrums ir 25 kilometri stundā. Lielākajā daļā skolu un bērnudārzu, kā arī parkos un skvēros ieviesti ierobežojumi līdz 15 kilometriem stundā.

Bolt ir vadošā transporta platforma Eiropā ar vairāk nekā 100 miljoniem klientu 45 valstīs un 500 pilsētās visā Eiropā un Āfrikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Mego samazina cenas augļiem un dārzeņiem
Next post Rīgā no degošas mājas izglābti septiņi cilvēki