Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 31 Sekunde(-s)
  • 2023. gada 19. marts ir dilstošs mēness, šī ir 27. mēness diena.
  • Mēness Ūdensvīrā 
  • Mēness diena sākās svētdien, 2023. gada 19. martā, plkst. 06:29
  • Beidzas pirmdien, 2023. gada 20. martā, plkst. 6:41
  • Mēness lēkts plkst. 06:29
  • Mēness riets pulksten 15:06

 

Auns

Šķiet, ka jūs ilgu laiku neesat pievērsis uzmanību saviem mīļajiem un nedaudz attālinājies. Atvēli laiku savai ģimenei, sagatavo nelielu pārsteigumu. Ja iespējams, ieplāno kopīgu brīvā laika pavadīšanu interesantā vietā. Var rasties kārdinājums izveidot romānu malā. Padomājiet par sekām, pirms metieties baseinā ar galvu.

Vērsis

Svētdienas rīts būs notikumiem bagāts. Aizmirstiet par šodienas plāniem. Pēc Vērša horoskopa sagaida neplānotas tikšanās. Var pēkšņi parādīties viesi, var atnākt radinieki.

Dvīņi

Dienas pirmā puse labvēlīga lietišķu jautājumu, sarežģītu lietu risināšanai. Pēcpusdiena jāpavada atpūšoties. Dvīņi būs slinki. Droši vien viss, ko vēlaties, ir vienkārši gulēt uz dīvāna, skatīties iecienītākās filmas un palutināt sevi ar kaut ko garšīgu. Bet tomēr neaizmirstiet tuvinieku lūgumus. Ātri izdari to, ko tev liek, un visi būs apmierināti un laimīgi.

Vēzis

Nav vēlams veikt noguldījumus, iegādāties sadzīves tehniku. Jebkuras manipulācijas ar naudu radīs zaudējumus. Citādi svētdiena Vēžiem būs labvēlīga. Esi aktīvs, un biznesā veiksies. Izrādiet mīlestību savam partnerim, un pretī saņemsiet uzmanību un rūpes.

Lauva

Nebūs viegli saglabāt mieru. Mēdz pārspīlēt problēmas un grūtības, sagrozīt teikto. Jums jātiek galā ar prusaku galvā. Iespējams, problēma ir neapmierinātībā ar darbu, attiecībām vai dzīvi kopumā. Padomājiet par to, kas jums ir jāmaina, lai justos kā laimīgs cilvēks.

Jaunava

Var būt vilinoši izmantot negodīgas metodes, lai uzvarētu. Varbūt jūs kaut ko krāpjat vai izmantojat melus. No tā nekas labs neiznāks. Dažreiz ir labāk zaudēt nelielu cīņu, bet saglabāt savu reputāciju. Vēlāk būs iespēja uzvarēt otrajā kārtā.

Svari

No rīta gaidāmi patīkami pārsteigumi un labas ziņas. Radošie centieni būs veiksmīgi. Var veikt rokdarbus, zīmēt. Klasiskās mūzikas klausīšanās labvēlīgi ietekmē psihi. Svētdienu ieteicams pavadīt relaksēti, bez spēcīgas fiziskas un garīgas spriedzes.

Skorpions

Skorpionus gaida garlaicīga diena, nekas īpaši ievērības cienīgs. Enerģijas nepietiek pat ikdienas uzdevumu risināšanai. Atteikties no alkohola lietošanas, ļoti pikanta ēdiena. Pastāv gremošanas sistēmas problēmu risks. Varat darīt kaut ko vienkāršu un patīkamu, piemēram, lasīt grāmatu.

Strēlnieks

Uzņēmība un iniciatīva palīdzēs gūt spilgtas emocijas un iespaidus. Zvaniet cilvēkiem, kurus vēlaties satikt. Iespējams atpūta lielā kompānijā, jautra laika pavadīšana.

Mežāzis

Iespējams, ka nāksies stāties pretī ienaidnieku intrigām, atspēkot tenkas. Dusmas un agresija nav labākie padomdevēji, un var neļaut jums ar cieņu pamest situāciju. Mežāžiem jābūt atjautīgiem, lai nostādītu likumpārkāpējus savā vietā. No laba, 19. marts būs veiksmīgi pirkumi. Jūs varat saņemt dāvanu no jauna drauga.

Ūdensvīrs

Diena būs drudžaina un saspringta. Jūs būsiet sajūsmā par saņemtajām ziņām. Pirms rīkoties, jums viss ir rūpīgi jāizsver. Neapdomīga rīcība var radīt lielas nepatikšanas. Lūdziet padomu draugam, pārrunājiet plānu ar ģimeni. Dzeriet piparmētru tēju, lai nomierinātu. Nelietojiet antidepresantus vai citas līdzīgas zāles. Tie nedos vēlamo efektu, bet tikai sajauc domas.

Zivis

Diena nav bez problēmām, taču Zivis ar tām ātri tiks galā. Tas iepriecinās saziņu ar otro pusīti, vecākiem. Var veidot ilgtermiņa plānus, plānot vasaras brīvdienas, remontdarbus, īpašuma iegādi. Daži zīmes pārstāvji saņems interesantu piedāvājumu no kolēģiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Sveiks, pieaugušo laiks! 5 seksa pozas, kad sāp mugura
Next post Helio G99, 90 Hz Super AMOLED displejs un 50 MP kamera ar OIS – atklātas Samsung Galaxy A24 specifikācijas