Lasīšanas Laiks:15 Minute(-s), 41 Sekunde(-s)

Pirmdiena, 2023. gada 20. marts, ir pēdējā Mēness vājināšanās diena, 21. martā būs jaunmēness, un no 22. marta līdz mēneša beigām satelīts atradīsies augošā fāzē. Šis laiks būs piepildīts ar spēcīgām, pārmaiņus spēcīgām enerģijām, un horoskops nedēļai no 2023. gada 20. līdz 26. martam sniedz neviennozīmīgas prognozes šim periodam. Iespējamas garastāvokļa svārstības, kad enerģijas pieplūdumu nomainīs melanholija, bet vēlmi darboties – slinkums. Arī biznesā un attiecībās ar citiem būs kāpumi un kritumi. Taču tie, kuri spēs savākties un neiedziļināties sīkos strīdos, spēs gūt maksimālu labumu no notiekošā. Zvaigznes jums pateiks, kā to darīt.

Auns – horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023. gadā

Pirmdiena .
Šajā periodā Auni būs apdomīgāki nekā jebkad agrāk un neļaus sevi apmānīt, lai cik daiļrunīgs arī būtu cilvēks, kurš to vēlas. Jūs sajutīsiet melus burtiski pa ādu. Taču ir svarīgi nekļūt pārlieku aizdomīgiem pret tuviniekiem, citādi jūs varētu viņus nepamatoti aizvainot.

Otrdiena
Šodien tev, visticamāk, izdosies iegūt patīkamas, daudzsološas paziņas. Iespējams, ka cilvēks, kuru satiksi šajā dienā, aizraus tevi uz ilgu laiku. Ja tā notiks, neļauj tam aiziet zudībā un uzreiz uzņemies iniciatīvu.

Trešdiena
Nedēļas vidū īpaši veiksmīgas būs sabiedriskās lietas un publiskās uzstāšanās. Tāpat arī veiksme tevi pavadīs lietišķās sarunās, komunikācijā ar kolēģiem un priekšniecību. Centies nepalaist garām izdevību un “izspiest” no situācijas visu, ko vari.

Ceturtdiena
Vecs draugs vai tāls radinieks, kuru sen neesi redzējis, šodien var atgādināt tev par sevi. Mēģini atrast laiku, lai socializētos, tas tev ne tikai sagādās prieku, bet arī sniegs lielu gandarījumu. Iespējams, ka šī persona tev pateiks kaut ko ļoti svarīgu vai sniegs kādu vērtīgu padomu.

Piektdiena
Šajā dienā tev jābūt piesardzīgākam pie stūres. Zvaigznes liecina, ka pastāv augsts nelaimes gadījumu un traumu risks, kas varētu tevi uz ilgu laiku “padarītu nespējīgu”. Šajā dienā automašīnu labāk atstājiet stāvvietā, un, ja nevarat bez tās iztikt, nebrīnieties pārgalvīgi un atcerieties “3 D” noteikumu.

Sestdiena
Šodien tev ir nepieciešams miers un klusums. Centies neķerties pie visa uzreiz, dariet tikai to, kas patiešām ir nepieciešams tieši šobrīd. Dodiet sev atpūtu, un, ja iespējams, vienkārši atpūtieties.

Svētdiena
Ideāls laiks lieliem pirkumiem. Ja jau sen esat vēlējies iegādāties kaut ko mājai vai atjaunināt savu garderobi, neatlieciet to uz vēlāku laiku. Tuvākajā laikā tev ir pārāk daudz darāmā, un tu nevarēsi atrast laiku, lai iepirktos.

Vērsis – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Nedēļas sākums un vidus ir ideāli piemērots, lai atbrīvotos no visa nevajadzīgā. Tas attiecas ne tikai uz miskastes miskastes atkritumiem, bet arī uz attiecībām un domām. Nebaidies pārtraukt kontaktus ar cilvēkiem, ar kuriem esi nomākts, atlaid vecās aizvainojamības. Kopumā veiciet “ģenerāltīrīšanu” visās savas dzīves jomās.

Otrdiena
Laba diena sportam un spa, saunas vai baseina apmeklējumam. Tas uzlabos tavu enerģiju turpmākajām dienām. Centieties veltīt laiku sev, un, ja nevarat no tā izrauties, vismaz pirms gulētiešanas dodieties pastaigā.

Trešdiena
Vērsis šodien var saskarties ar “profesionālu” provokatoru. Centies kontrolēt savas emocijas, ja uzliesi un iesaistīsies strīdā, tava pašsajūta uz dažām dienām būs sabojāta. Atrodi veidu, kā pēc iespējas ātrāk izbeigt sarunu ar cilvēku, kurš cenšas tevi ievilkt konfliktā.

Ceturtdiena
Laba diena, lai aprunātos ar priekšnieku. Ja tu jau sen vēlies ierosināt priekšniekam jaunu projektu vai izvirzīt jautājumu par algas paaugstināšanu – dodies uz to! Šodien zvaigznes ir tavā pusē, un tu spēsi atrast pārliecinošus argumentus.

Piektdiena
Šodien ir iespējama spriedze attiecībās ar otro pusīti. Nesaprašanās, aizdomas, greizsirdības uzliesmojumi… Mēģini tagad visu noskaidrot, negatīvo negāciju neglabā sevī un sirsnīgi parunājies ar partneri.

Sestdiena
Šajā dienā ir aizliegtas jebkādas manipulācijas ar tavām finansēm. Ja esi plānojis veikt lielu pirkumu, atvērt krājkontu, ņemt kredītu vai, gluži pretēji, kādam aizdot, labāk to nedarīt. Pirkums būs īslaicīgs, ieguldījums nenesīs gaidītās dividendes, un tas, kuram aizdodat naudu, visticamāk, to neatgriezīs.

Svētdiena
Atvēli laiku savām mājām un ģimenei. Šī ir laba diena, lai sāktu remontdarbus vai pārkārtotu mēbeles, kā arī lai apciemotu radiniekus un draugus un kopā izklaidētos. Izvēlies to, kas tev patīk!

Dvīņi – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Šajā periodā zvaigznes iesaka Dvīņiem neignorēt citu viedokli. Nesatricināma pārliecība par savu taisnību var izspēlēt ar tevi nežēlīgu joku, un tā rezultātā tu vari nonākt diezgan muļķīgā situācijā.

Otrdiena
Lieliska diena ceļojumiem un darījumiem. Šī ir diena, kad viss notiks tieši tā, kā tu esi iecerējis. Otrdiena ir arī laba diena lieliem pirkumiem, darījumiem ar nekustamo īpašumu un ilgtermiņa ieguldījumiem.

Trešdiena
Šodien ir vērts pavadīt laiku kopā ar ģimeni. Jebkurš kopā pavadīts laiks, neatkarīgi no tā, vai tas ir teātra vai muzeja apmeklējums, gara pastaiga vai filmas skatīšanās mājās, nāks par labu gan tev, gan taviem mīļajiem. Centies viņiem veltīt vismaz dažas stundas, ja nevarat atvēlēt visu dienu.

Ceturtdiena
Lielisks laiks, lai ievirzītu savas attiecības ar partneri jaunās “sliedēs”. Ja jau sen tiekaties, domājat par kopdzīvi, jau tagad dzīvojat zem viena jumta – nevilcinieties ar kampaņu uz dzimtsarakstu nodaļu. Ģimenes Dvīņiem vajadzētu padomāt par to, kā dažādot rutīnu. Kā par otro medusmēnesi?

Piektdiena .
Lieliska diena pašattīstībai un garīgām praksēm. Lasiet atbilstošu literatūru, skatieties tematiskus video, pārdomājiet un analizējiet. Tas palīdzēs ne tikai novērsties no šodienas problēmām, bet, iespējams, atradīsiet īsāko ceļu to risināšanai.

Sestdiena
Šodien ir vērts ieklausīties savā ķermenī. Ja tas prasa atpūtu, dodiet tam iespēju. Savukārt tiem, kuri ir pilni spēka un gatavi kalnus pārcelt, zvaigznes iesaka rīkoties! Tikai nepārspīlē, citādi tuvākajās dienās jutīsies noguris un nosalis.

Svētdiena
Šī diena var sagādāt patīkamus pārsteigumus. Tu vari saņemt dāvanu vai arī tavs budžets pēkšņi var tikt papildināts ar ļoti ievērojamu summu. Vai arī tev vienkārši var piezvanīt kāds vecs draugs, ar kuru tu jau sen esi zaudējis saikni un ar kuru vairs nav cerību atjaunot kontaktu.

Vēzis – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Šajā periodā Vēžiem var rasties sajūta, ka viņi savā dzīvē neko nevar mainīt un nav vērts pat mēģināt ietekmēt notikumu gaitu. Neļaujies šiem noskaņojumiem! Ir pienācis laiks uzņemties atbildību un kļūt par sava likteņa saimnieku, tu nevari ļauties straumei, citādi iepeldēsi nepareizos ūdeņos.

Otrdiena
Šodien ir vērts izpausties radoši un padomāt, kā optimizēt savu darba procesu. Iespējams, ka dažiem uzdevumiem veltīsi daudz vairāk laika, nekā vajadzētu, kavējoties pie sīkumiem. Pamēģini pārskatīt savu attieksmi pret mazsvarīgiem jautājumiem un meklē netradicionālus risinājumus.

Trešdiena
Šajā dienā tev būs jābūt stingram. Nemēģini būt ērts visiem, drosmīgi aizstāvē savas intereses, nepiekrīti sev neizdevīgiem nosacījumiem. Atceries – brauc tas, kurš vada, un neļauj sev mesties uz iejūga.

Ceturtdiena
Laba diena, lai socializētos ar vecākajiem. Pēdējā laikā esi pārāk aizņemts ar savām problēmām, kuras arī pats esi diezgan pārspīlēts. Vecāku vai citu vecāku radinieku gudrs padoms nenāks par ļaunu un palīdzēs tev paskatīties uz situāciju no cita skatu punkta.

Piektdiena
Šodien vairāk uzmanības pievērsies sadzīves jautājumiem. Neaizvērts krāns, neizslēgts gludeklis vai uz plīts atstāta tējkanna var sagādāt daudz problēmu. Tāpat esi uzmanīgs uz kāpnēm, uzmanies, lai tavs solis būtu uzmanīgs, nevis galva mākoņos!

Sestdiena
Lielisks laiks, lai pārdomātu savu dzīvi un pārskatītu savas intereses. Iespējams, tu darīsi lietas, ko nemāki vai negribi darīt. Padomā, kā mainīt situāciju sev par labu.

Svētdiena
Zvaigznes tev iesaka mazināt kaislību karstumu un neapmierinātību attiecībās ar partneri. Uzkrājies negatīvisms drīzumā var izvērsties nopietnā strīdā. Ja attiecībās ir iespēja īsi atpūsties, labāk dodies uz īsu pauzi vienam no otra. Un, ja dzīvojat zem viena jumta, pavadiet dienu, darot katrs savas lietas.

 

Lauva – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Šī būs saspringta nedēļa, un vislabāk ir sākt ar plānošanu, lai tu noteikti visu paveiktu. Taču, sastādot savu grafiku, neaizmirsti atstāt nedaudz personīgā laika, lai socializētos ar ģimeni un draugiem, kā arī lai kārtīgi atpūstos.

Otrdiena
Labs laiks, lai nodibinātu labas attiecības ar vadību. Centies parādīt sevi no labākās puses, meklē radošus risinājumus, parādi radošu pieeju. Ticiet man, tas tiks novērtēts.

Trešdiena
Jebkuras sarunas šodien noritēs veiksmīgi, daiļrunība un pārliecināšanas dāvana izpaudīsies pilnā mērā. Taču, cenšoties gūt maksimālu labumu no situācijas, nepārspīlē. Ja uz sarunu biedru izdarīsi pārāk lielu spiedienu, viņš darīs visu iespējamo, lai pārtrauktu ar tevi sadarboties.

Ceturtdiena
Šajā dienā var rasties spriedze ar kolēģiem – tev var pārmest augstprātību un pārmērīgu karjerismu. Centies situāciju neaskalēt un palūgt palīgā savu humora izjūtu. Šajā gadījumā labāk ir asprātīgi pajokot, nevis iesaistīties polemikā un kaut ko pierādīt.

Piektdiena
Pievērs uzmanību savai veselībai. Saslimšanas, kas rodas šajās dienās, nedrīkst ignorēt, pretējā gadījumā tās var izvērsties par nopietnām problēmām nākotnē. Un, ja jūtaties lieliski, apsveriet iespēju iegādāties sev vitamīnu kompleksu, doties uz masāžu vai pierakstīties baseina abonementā.

Sestdiena
Šajā dienā vari ļauties plūsmai, un, ja tavi tuvinieki uzņemas iniciatīvu pieņemt kādu lēmumu, pieņem to laipni. Tas būs divkāršs ieguvums, sniedzot taviem mīļajiem atelpu no tavas vadības un pastāvīgas kontroles, bet tev – iespēju atvilkt elpu.

Svētdiena
Sakārto savas finanses. Iespējams, esi aizmirsis apmaksāt kādu rēķinu vai atmaksāt draugam. Tuvākajā laikā plāno arī naudas tēriņus, citādi tu vari nonākt nepatīkamā situācijā.

 

Jaunava Horoskops nedēļai no 20 līdz 26 martam 2023

Pirmdiena
Nopietnajām un pedantiskajām Jaunavām šonedēļ būs jārisina daudz jautājumu. Zvaigznes iesaka sagatavoties tam, ka ne viss ies pēc plāna un nāksies veikt korekcijas. Vēl labāk jau iepriekš padomā par alternatīvām.

Otrdiena
Ir vērts pievērst uzmanību savai otrajai pusītei. Atvēli laiku, ko pavadīt kopā ar partneri – dodies uz restorānu, pastaigājies vai vienkārši esi viens. Tas stiprinās jūsu attiecības un uzlabos garastāvokli turpmākajā nedēļā.

Trešdiena
Esi uzmanīgs ar solījumiem! Pirms kādam garantē palīdzību un atbalstu, izsver visus “par” un “pret”. Ja tu to neizpildīsi, tas smagi kaitēs tavai reputācijai.

Ceturtdiena
Šajā dienā tev tiks atgādināts par kādu problēmu, kuras atrisināšanu tu visu laiku esi atliekis. Tev vairs nevajadzētu kavēties, izdarīsi kaut ko tādu, ko tev jau sen vajadzēja izdarīt. Pretējā gadījumā neatrisinātais jautājums “stāsies ceļā” vēl nepiemērotākā brīdī nākotnē.

Piektdiena
Šodien Jaunavām vajadzētu pievērst uzmanību apkārtējiem cilvēkiem. Iespējams, kāds no viņiem jau sen ir pārkāpis atļauto robežu un atļaujas sev ne gluži pareizi izteikties pret tevi. Nevilcinies šo cilvēku nostādīt viņa vietā, labāk to darīt tagad, citādi viņš drīz vien pāries pie atklātiem apvainojumiem.

Sestdiena
Sestdien neignorē ielūgumus uz draudzīgām tikšanās reizēm, dzimšanas dienas svinībām un citiem pasākumiem. Zvaigznes sola ļoti interesantas un daudzsološas iepazīšanās. Cilvēks, kuru šodien satiksi, nākotnē varētu būt tev ļoti noderīgs.

Svētdiena
Ja tu jau sen vēlies no sirds aprunāties ar kādu sev tuvu cilvēku, dari to šodien. Tu esi pietiekami pārdomājis situāciju un esi gatavs pārrunāt jautājumus, kas tevi uztrauc. Tikai nesāc sarunu ar sūdzībām, citādi tā beigsies ar skandālu.

 

Svari horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Sapņainajiem un flegmatiskajiem Svariem zvaigznes iesaka beigt lidot mākoņos un ķerties pie savu uzkrāto problēmu risināšanas. Diemžēl tavā dzīvē viss nenorit gludi, un tev ir nepieciešams beidzot sakārtot daudzus jautājumus. Kavēšanās visu tikai pasliktinās, un tu vairs nevari cerēt, ka lietas kaut kā atrisināsies bez tavas līdzdalības.

Otrdiena
Šodien veiksmīgi veiksies tālsatiksmes ceļojumi. Tu iegūsi lieliskas paziņas un nodibināsi stabilus lietišķus sakarus. Neaizmirsti ieslēgt šarmu, lai radītu pēc iespējas labāku iespaidu.

Trešdiena
Šajā dienā nemaz nemēģini risināt problēmas patstāvīgi, jo veltīgi tērēsi savu laiku. Nevilcinies lūgt palīdzību vai padomu tiem, kuri ir kompetentāki šajā jautājumā vai kuriem ir pareizie sakari.

Ceturtdiena
Ceturtdien zvaigznes tev iesaka neiesaistīties, ja tiek aizskartas kāda tiesības. Palīdzi cilvēkam aizstāvēt savas intereses, un tu iegūsi viņam uzticamu un pateicīgu sabiedroto. Un jau pavisam drīz viņš palīdzēs arī tev, kad tev tas būs nepieciešams.

Piektdiena
Nav ieteicams risināt jautājumus, kas prasa ilgas un saspringtas sarunas un komunikāciju ar lielu cilvēku skaitu. Tas novedīs tevi pie emocionāla izsīkuma. Labāk nodarbojies ar lietām, kas neprasa pārāk daudz kontaktu ar svešiniekiem.

Sestdiena
Pievērs lielāku uzmanību tam, ko tev saka. Kāds tavā apkārtnē jau ilgu laiku cenšas nodot savu vēstījumu, taču izvēlas to darīt ar mājienu palīdzību, cerot, ka tu to sapratīsi.

Svētdiena
Centies neuzņemties pārāk daudz, tev ir nepieciešams uzkrāt enerģiju pirms darba nedēļas. Un, ja tev gribas mazliet privātuma, tev tas noderēs – šīs ir bijušas saspringtas dienas, un tev noderētu mazliet iedziļināties dvēselē, lai atgūtu savaldīšanos.

 

Skorpions – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Skorpionam tuvākajās dienās būs jāpieņem daudzi svarīgi lēmumi. Rīkojies drosmīgi, taču neignorē savas intuīcijas balsi – tā palīdzēs tev nekļūdīties. Ja ir kādas šaubas, labāk padomā vēlreiz.

Otrdiena
Šodien tev būs jāizmanto visa sava neatlaidība, lai risinātu ar darbu saistītas lietas. Pat ja tev būs jārisina garlaicīgi, ikdienišķi uzdevumi, centies tos novest līdz galam, citādi attiecības ar priekšniecību var pasliktināties.

Trešdiena
Atvēli laiku aktivitātēm vai sportam, lai atbrīvotos no spriedzes un uzkrātos enerģijas turpmākajām dienām. Pievērs uzmanību arī savam izskatam – iespējams, ir pienācis laiks apmeklēt frizieru vai nagu salonu.

Ceturtdiena
Centies izvairīties stāstīt nejaušiem cilvēkiem par saviem darījumiem un plāniem – lētticība var tev sagādāt postu. Sargies arī no zagļiem un krāpniekiem un nepieņem šaubīgus piedāvājumus.

Piektdiena
Šodien tev vajadzētu izrādīt maksimālu uzmanību savai otrajai pusītei. Nemēģini aiziet no nopietnas sarunas, jo riskē aizvainot mīļoto cilvēku. Esi pacietīgs un uzklausi savu partneri.

Sestdiena
Laba diena ceļojumiem, ekskursijām un pārgājieniem. Tev vienkārši nepieciešama jauna, pozitīva pieredze! Izbaudi mirkli un centies nedomāt par darbu, mājas darbiem un sīkiem kaitinošiem sīkumiem.

Svētdiena
Zvani saviem vecākiem. Vai saviem bērniem, ja viņi ir pieauguši un dzīvo atsevišķi. Viņiem patiešām ir vajadzīga un vajadzīga tava uzmanība, un pat tērzēšana par neko viņiem sagādās prieku. Tikai nesniedziet padomus, ja vien tie nav pieprasīti, un pataupiet pamācošo toni citai reizei!

 

Strēlnieks – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Šajā periodā Strēlnieku dzīve ir piepildīta ar spēcīgām emocijām, un enerģija uzplaukst. Taču tomēr centies kontrolēt savus impulsus, citādi neizbēdzēsi no konfliktiem un straujas emocionālās izdegšanas.

Otrdiena
Šodien tev var šķist, ka attiecības ar partneri ir nonākušas strupceļā. Taču nevajag pārlieku ātri uzsprāgt un sākt izrēķināšanos latīņamerikāņu ziepju operas stilā. Atgriezies no domām un nodarbojies ar citām lietām (vēlams prom no laulātā). Šajā brīdī lēmums “padomāt par to rīt” ir vienīgais pareizais.

Trešdiena
Labs laiks, lai noslēgtu lielus darījumus un sāktu ilgtermiņa projektus. Novirziet savu enerģiju radīšanai, liekot pamatus nākotnei, un ieguldītās pūles noteikti atmaksāsies. Un, ja tev ir bērni, noteikti veltīsi laiku, ko pavadīt kopā ar viņiem.

Ceturtdiena
Šodien centies neiejaukties citu cilvēku lietās. Pat ja tev šķiet, ka tu neko nevari izdarīt un tikai tu vari palīdzēt, neiesaisties! Ja kaut kas neizdosies, pēc “labas” tradīcijas vainīgs būs tas, kurš izrādījis vislielāko centību. Un tas, visticamāk, būsiet jūs.

Piektdiena
Noteikti ģērbies atbilstoši laikapstākļiem un pārbaudi prognozi, ja gatavojies visu dienu pavadīt “uz vietas”. Pastāv ļoti augsts saaukstēšanās risks. Lai gan Strēlnieks fiziski necieš no klepus un saaukstēšanās, tas var izraisīt melanholiju un nomāktību.

Sestdiena
Var gadīties, ka tev nāksies atzīties par kādām pagātnes kļūdām. Nemēģini uzstāt, ka tev ir taisnība. Tas izskatīsies muļķīgi, tu taču zini, ka esi kļūdījies. Vienkārši pieņem to un gūsti mācību nākotnei.

Svētdiena
Labākais laiks “sakopt astes”. Pabeidz to, ko esi ilgstoši atlikis, lai tas nenovērstu tavu uzmanību no svarīgākām un neatliekamākām lietām. Pārbaudi arī savus kontus un, ja iespējams, nomaksā visus parādus, kas tev varētu būt uzkrājušies.

 

Mežāzis – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Pirmdien un šonedēļ visas iepazīšanās būs neticami veiksmīgas OZORIEM. Neignorē ielūgumus uz ballītēm un korporatīvajiem pasākumiem, nekautrējies iesaistīties sarunās ar svešiniekiem. Starp viņiem ir ļoti interesantas personības!

Otrdiena
Šodien tev izdosies viss, kas prasa neatlaidību, rūpību un koncentrēšanos. Nepalaid garām nevienu mirkli un risini šādas lietas, tuvākajā laikā nav labāka laika.

Trešdiena
Izvairies no lieliem pirkumiem, tie būs neveiksmīgi. Šajā dienā iegādātās lietas īsā laikā tiks sabojātas vai bojātas. Esi piesardzīgs arī sabiedriskās vietās, jo pastāv liels risks sastapties ar kabatzagļiem vai pazaudēt maku savas neuzmanības dēļ.

Ceturtdiena
Nepalaid garām nevienu zvanu, pat ja zvanītājs ir nepazīstams; regulāri pārbaudiet savu e-pastu un ziņojumus vēstulē. Šodien vari saņemt svarīgu un steidzamu informāciju, turies uz pulsa!

Piektdiena
Zvaigznes tev iesaka pievērst uzmanību kuņģa un zarnu trakta stāvoklim. Izvairies no pārēšanās un ēd mājās, nevis dodies uz restorānu. Ja jau sen esi vēlējies ievērot diētu vai veikt attīrīšanos, šodien ir vislabākais laiks. Bet tiem, kuri jau ilgstoši izjūt gremošanas problēmas, tuvākajā laikā vajadzētu doties pie ārsta, ir bīstami ļaut situācijai turpināties nekontrolēti.

Sestdiena
Atpūties un pavadi laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Visas darba lietas atliksi uz pirmdienu, arī mājas lietas var pagaidīt. Šodien viss ir saistīts ar jautrību un jautrību. Taču esi ļoti uzmanīgs ar alkoholu, lai nesabojātu svētdienu ar sliktu pašsajūtu.

Svētdiena
Slinkums nav netikums. Ja tev negribas darīt mājas darbus un tev pat negribas doties ārā, dod sev atpūtu. Pārtraukums jums nāks par labu, un jums vajadzētu atpūsties pirms darba nedēļas sākuma.

 

Ūdensvīrs – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Šis ir labvēlīgs laiks pārmaiņām dzīvē. Nozares vai dzīvesvietas maiņa, jauni hobiji, paziņas… Iespējams, ka āži sevī atklās talantus, par kuriem iepriekš nenojauta.

Otrdiena
Šodien tu vari saņemt interesantu piedāvājumu no vadības vai biznesa partneriem. Pat ja projekts tev šķiet apšaubāms, nesteidzies to noraidīt. Drīzāk padomā, kā to īstenot, un tu noteikti atradīsi risinājumu.

Trešdiena
Izvairies no pārmērīgām fiziskām aktivitātēm, necenties pārāk daudz trenēties sporta zālē, kā arī nepārcenties darbā vai mājas darbu laikā. Traumu risks un vispārējā pašsajūta ir ļoti augsta, tāpēc izvēlies mierīgākas aktivitātes.

Ceturtdiena
Ja partneris, mājinieki vai radinieki pauž neapmierinātību, nesteidzies “atvairīt uzbrukumu”, uzklausi savu mīļoto. Pēdējā laikā tu patiešām neesi pievērsis daudz uzmanības ģimenei un attiecībām, ir pienācis laiks situāciju labot. Ja ignorēsiet pretenzijas, tas drīz vien novedīs pie sarežģīta, ieilguša konflikta.

Piektdiena
Šajā dienā tev noteikti jāpārvar slinkums un jāpaveic viss iecerētais. Neatliek to, ko varētu izdarīt šodien, citādi nepabeigtie darbi prasīs uzmanību laikā, kad tiem nebūs laika.

Sestdiena
Laba diena kontaktu dibināšanai, gan lietišķiem, gan personīgiem darījumiem. Sarunājies, kārto nepieciešamos dokumentus un vakarā piezvani veciem draugiem, kurus sen neesi redzējis, vai sarunā tikšanās ar jauniem paziņām un pavadi laiku kopā. Laba ideja ir apciemot vecākus vai citus radiniekus.

Svētdiena
Pievērs uzmanību savam izskatam un garderobei. Iespējams, tev būs nepieciešams veikt frizūru vai iegādāties jaunu uzvalku. Šī ir arī laba diena, lai iegādātos sadzīves tehniku un mājsaimniecības preces.

 

Zivis – Horoskops nedēļai no 20. līdz 26. martam 2023

Pirmdiena
Šonedēļ Zivīm veiksies finanšu lietās. Neatsakies no ienesīgiem piedāvājumiem, projektiem un iespējām gūt papildu ienākumus. Galvenais ir neiesaistīties acīmredzamos avantūrās.

Otrdiena
Kādam tavam paziņam šodien var būt nepieciešama tava palīdzība. Neignorē lūgumus, esi izpalīdzīgs un centies darīt visu iespējamo. Šī persona drīzumā varētu sniegt tev lielu pakalpojumu.

Trešdiena
Šajā dienā būs iespēja pārsteigt savus priekšniekus. Nebaidies uzņemties sarežģītus uzdevumus un piedāvāt interesantus risinājumus. Tici man, tev izdosies un priekšnieks novērtēs tavas pūles.

Ceturtdiena
Pat ja sirdī esi nekaitīgs akvārija gupijs, šodien tev vienkārši jākļūst par zobgalīgu līdaku vai pat indīgu fugu zivi. Šajā dienā tu vari saskarties ar ņirgāšanos vai agresīviem izlēcieniem uz savu adresi no apkārtējo puses. Tev ir jāreaģē ar cieņu un jāsaīsina garnadža mēle, citādi šis cilvēks drīz vien būs ārpus kārtas!

Piektdiena
Šodien viss var pasliktināties, un tev būs jāpielāgojas mainīgajiem apstākļiem un jāpieņem lēmumi gandrīz nekavējoties. Saviļņo sevi, piesauc savus instinktus un centies nesašūpot. Būs dienas, kad viss ies greizi, taču, par laimi, ne pārāk bieži.

Sestdiena
Parūpējies par savu veselību un kārtīgi atpūties. Ja nenogursi, noteikti iestāsies nogurums, un var ievērojami samazināties enerģija un, iespējams, pat iestāties ilgstoša depresija. Un, ja jūtaties slikti vai Jums ir hroniska slimība, noteikti apmeklējiet savu ārstu.

Svētdiena
Enerģizē sevi ar pozitīvām emocijām nākamajai nedēļai. Dodieties pastaigā, tiekieties ar draugiem, apciemojiet ģimeni, dodieties iepirkties, dodieties ceļojumā vai vienkārši esiet vienatnē. Dariet to, kas jums sagādā vislielāko prieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Aiztur narkodīleru grupu par apreibinošu vielu tirgošanu saziņas platformā “Telegram”
Next post Samsung ir izlaidis jaunu programmatūras atjauninājumu Galaxy Tab S7 un Galaxy Tab S7 +, kurā tas novērsa sistēmas ievainojamības