Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Jelgavā šodien sāksies amatierteātru festivāls “Jelgavā radīts un rādīts”, portāls uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Jelgavā marta pēdējā nedēļā – no šodienas līdz 2.aprīlim – katru vakaru teātri iepazīstinās ar paveikto, piedāvājot noskatīties gan pavisam jaunus iestudējumus, gan skatītāju jau iemīļotas izrādes.

Teātra festivāls sāksies šodien plkst.13 Ādolfa Alunāna memoriālajā muzejā ar Eduarda Smiļģa Teātra muzeja vadītāja profesora Jāņa Siliņa lekciju “No Alunāna “Mucenieks un muceniece”. Lekcijas dienā muzejā varēs apskatīt ekspresizstādi par Jelgavas teātri.

Festivālā piedalās Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris, Jelgavas Jaunais teātris, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes (LBTU) jeb Jelgavas Studentu teātris, kā arī Ziemeļrīgas kultūras apvienības “VEF kultūras pils” Tautas teātris. “VEF teātra dalība festivālā nav nejaušība. Kolektīva vadītājs ir Agris Krūmiņš un vairāki no aktieriem kādreiz ir spēlējuši Jelgavā, divi joprojām ir jelgavnieki,” skaidro Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra mākslinieciskā vadītāja un festivāla organizatore Dace Vilne.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Redmi 12C ar Helio G35 un NFC pieejams Eiropā no 150 €
Next post Lidostā “Rīga” sākas vasaras lidojumu sezona