Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 10 Sekunde(-s)

Dongguanā, Guandunas provincē, kas tiek dēvēta par Ķīnas “grēku pilsētu”, ir patiesi neparasta vieta – vīriešiem nav iespēju būt vieniem, bet sievietes maksā par randiņiem. Daudzi vīrieši visā pasaulē brīnās, kā atrast meiteni, bet ne šīs Ķīnas pilsētas iedzīvotāji. Šeit vīriešus mulsina jautājums “kā būt vienatnē stundu bez meiteņu klātbūtnes”.

Lieta tāda, ka šeit ir liela atšķirība starp sieviešu un vīriešu skaitu, uz katriem 39 vīriešiem ir aptuveni 100 sieviešu. Šo milzīgo plaisu rada nodarbinātības politika – vietējās rūpnīcās bieži tiek meklētas sievietes, savukārt vīrieši masveidā aiziet no darba zemā atalgojuma vai neatbilstošas kvalifikācijas dēļ.

Šo faktoru dēļ nav pārsteidzoši, ka vienam vīrietim var būt trīs draudzenes vienlaicīgi; ir pat teiciens, ka “normāls vīrietis kaunas, ja viņam ir tikai viena dāma”.

Lai gan par poligāmijas tendenci šajā pilsētā ir atbildīga rūpniecība, šķiet, ka vīrieši par to nesūdzas. “Pilsētā ir daudz vieglāk dabūt draudzeni nekā darbu. Man ir trīs, tāpat kā daudziem maniem draugiem. Šīs meitenes viena par otru zina visu, neko un neviena neko neslēpj,” sacīja rūpnīcas strādnieks Sjao Lins.

“Mēs visi uzskatām, ka pašreizējā situācija ir diezgan normāla. Visur ir skaistas, jaunas meitenes, tāpēc viņām vajadzētu būt kauns palikt vienām. Viņu mērķis nav nauda vai kas cits, tas ir dabiski, ka viņas vēlas vīriešu kompāniju,” sacīja Lin.

Pilsētā nav nekas neparasts, ka sievietes maksā par dzērienu vai maltīti, ņemot vērā, ka lielākā daļa no viņām strādā un vīrieši ir zelta vērti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Krievijas armija tagad vervē karam Ukrainā un sieviešu cietumos
Next post 5 paradumi, kas sabojā attiecības ar bērniem