Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 7 Sekunde(-s)

Gandrīz katrā mājoklī tagad ir pieejams Wi-Fi signālu pārraidīšanas maršrutētājs. To izmanto, lai skatītos TV, skatītos filmas, strādātu un sazinātos ar ģimeni, izmantojot ziņojumapmaiņu.

Tikai daži cilvēki zina šīs ierīces funkcijas, un dažiem personīgajiem priekšmetiem tā var būt bīstama. Ko nevajadzētu turēt blakus maršrutētājam – izlasiet tālāk sniegto materiālu.

Maršrutētāju funkcijas
Mazām Wi-Fi ierīcēm ir īpatnība – tās var demagnetizēt tuvumā esošos objektus.

Tādējādi citas ierīces, kas izmanto līdzīgus impulsus, var traucēt maršrutētāju. Piemēram, nenovietojiet maršrutētāju mikroviļņu krāsns tuvumā. Arī putekļu sūcējs vai citas ierīces ar iekšpusē iebūvētu motoru var traucēt maršrutētāja darbību.

Vislabāk ir novietot maršrutētāju tā, lai metra rādiusā no maršrutētāja nebūtu citu ierīču.

Maršrutētājam nedrīkst traucēt nekādi metāla priekšmeti, jo metāls var izkliedēt elektromagnētisko enerģiju.

Turklāt maršrutētāju nevajadzētu novietot nišās betona vai ķieģeļu sienās – tas samazinās signāla kvalitāti un tas vienkārši nesasniegs attālās telpas zonas.

Kādiem priekšmetiem maršrutētājs ir bīstams
Neglabājiet bankas kartes vai atlaižu kartes veikalos, kas atrodas netālu no maršrutētāja – tās ātri kļūs nederīgas un magnēts pārstās darboties. Ja kartei ir tikai mikroshēma, tā netiks bojāta.

Nemetiet automašīnas signalizācijas atslēgu piekariņus pie maršrutētāja – arī tie nedarbosies. Magnētisko atslēgu arī turiet tālāk no interkoma – tā var kļūt demagnetizēta. Un neturiet Bluetooth austiņas un austiņas ar mikrofonu Wi-Fi tālruņa tuvumā.

Centieties nenovietot svarīgus priekšmetus, piemēram, viedtālruni vai planšetdatoru, uz maršrutētāju – tas sabojās jūsu ierīces un tām ātri beigsies strāvas padeve.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post 2023. gads varētu būt vissiltākais gads vēsturē: kāpēc tas ir bīstami?
Next post Sūdzību dēlis: Krāpšana lielā Latvijas interneta veikalā! Shēma ir vienkārša