Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

Viņi sola salnu naktī.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu mākoņainība pakāpeniski palielināsies, bet nokrišņi nav gaidāmi. Nakts būs vēsa: gaisa temperatūra pazemināsies līdz -1…-6 grādiem pēc Celsija, austrumos – līdz -8…-13 grādiem pēc Celsija.

Nākamās darba nedēļas sākumā Latvijā atgriezīsies mākoņains laiks, bet nokrišņi gaidāmi tikai vietām, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Pirmdien debesis būs apmākušās, un nelieli nokrišņi slapja sniega veidā gaidāmi tikai vakarā valsts dienvidrietumu rajonos. Dažviet ceļi būs slideni.

Gaisa temperatūra dienā būs 0…+2 grādi. Pūtīs vājš līdz mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš.

Arī Rīgā gaidāms mākoņains laiks, taču diena būs bez nokrišņiem. Pūtīs dienvidu, dienvidaustrumu vējš no vāja līdz mērenam, gaisa temperatūra būs +1…+2 grādi.

Naktī uz pirmdienu būs pārsvarā mākoņains laiks, austrumos debesis skaidrosies, bet naktī mākoņainība atkal palielināsies, nokrišņi nav gaidāmi. Atsevišķās Vidzemes daļās sabiezēs migla, pūtīs lēns vējš.

Gaiss atdzisīs līdz -1…-6 grādiem, austrumu rajonos līdz -6…-11 grādiem, bet galējos austrumu rajonos termometra stabiņi pietuvosies -15 grādiem.

Galvaspilsētā nakts būs pārsvarā mākoņaina un bez nokrišņiem. Pūtīs neliels vējš, gaisa temperatūra būs -1…-3 grādi.

3 thoughts on “Latvijā tuvojas sals – sinoptiķi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Situācija ar Krievijas meklēto personu sarakstos iekļautajiem cilvēkiem var būt mainīga
Next post Ir atklāti septiņus gadus vecās Justinas Reiņņikovas slepkavības apstākļi