Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

Latvijas pasts ir investējis 5,5 miljonus ASV dolāru, lai papildinātu savu autoparku ar 340 jauniem Toyota Yaris Cross automobiļiem, ziņo LETA.

Uzņēmuma pārstāvji žurnālistiem pastāstīja, ka investīciju summā ietilpst pilna vieglo automobiļu servisa noma uz pieciem gadiem, ieskaitot apkopi un tehniskās apskates, remontu, riepu nomaiņu un OSTA un KASKO apdrošināšanu uz visu nomas periodu.

Pilna servisa līzings nodrošinās pasta transportlīdzekļu pilna servisa līzingu uz pieciem gadiem.

Uzņēmums norādīja, ka jaunās automašīnas būs pieejamas pastniekiem tajos rajonos, kur tiek sniegts universālais pasta pakalpojums klientu dzīvesvietās, lai efektīvāk varētu piegādāt sūtījumus.

Latvijas pasta valdes priekšsēdētājs Māris Vilcāns sacīja, ka automašīnas galvenokārt tiks izmantotas paku piegādei teritorijās, kur ir zems iedzīvotāju blīvums un attālums starp mājām var būt pat desmit kilometri. Ciemos klienti bieži izmanto iespēju saņemt pasta pakalpojumus tieši uz mājām, jo tas ir ātrāk un ērtāk, īpaši gadījumos, kad nav privātā transporta un sabiedriskais transports ir rets.

Vilzāns arī cer, ka automašīnu pieejamība palīdzēs piesaistīt uzņēmumam jaunus darbiniekus, jo pašlaik “praktiski nav iespējams” atrast darbinieku ar personīgo automašīnu.

Automašīnas tiks piešķirtas konkrētiem pastniekiem, nevis pasta nodaļai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Aizvadītajā nedēļā pieaudzis Covid-19 gadījumu skaits
Next post Saeima sper soli tuvāk divu būtisku smēķēšanas ierobežojumu pieņemšanai