Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 6 Sekunde(-s)

Ford premium zīmols Lincoln ir atjauninājis krosoveru Corsair, kas ASV tirgū ienāks nākamā gada sākumā. 2019. gadā Lincoln Corsair nomainīja ne pārāk veiksmīgo Lincoln MKC, tas ir balstīts uz C2 platformu, ko tas koplieto ar pašreizējiem Ford modeļiem – Eiropas Focus un Kuga, amerikāņu Bronco Sport un Maverick, ķīniešu Mondeo un Evos

Pašlaik Corsair tiek montēts Ford rūpnīcās Luisvilā (ASV) un Čuncjinā, Ķīnā (Changan-Ford kopuzņēmums). Izrādās, ka Corsair Ķīnā ir pieprasītāks nekā ASV, jo pērn pasaulē visvairāk apdzīvotajā valstī pārdotas 45 779 vienības, kas ir divreiz vairāk nekā Amerikas dzimtenē, kur krosovers atrada 22 790 klientus.

Lai gan visa Lincoln zīmola pārdošanas apjoms Ķīnā pirmo reizi vēsturē pārsniedza pārdošanas apjomus ASV, atjauninātais Corsair joprojām svinēja savu pirmizrādi ASV, kur premium kompakto vidēja izmēra apvidus auto tirdzniecība ir bijusi stabila. Šī gada rezultāti liecina, ka kopš janvāra līdz augustam Corsair pārdeva 18 139 vienības, kas ir par 21% vairāk nekā tajā pašā laika posmā 2021. gadā.

Pārveidošanai vajadzētu vēl vairāk veicināt amerikāņu pircēju interesi. Corsair 2023 izlaiduma gads saņēma lielāku režģi, zem kura ir neparasta ūsiņu formas “svītra”, sānu nospiedumi uz priekšējā bufera ir kļuvuši lielāki, riteņu dizains ir jauns, un tas faktiski ir viss ārējais. izmaiņas. Krosovera garums ir 4585 mm, platums 1885 mm, augstums 1630 mm un riteņu bāze 2710 mm.

No dzinēju klāsta pazudis 2,3 litru turbobenzīns (299 ZS, 420 Nm), un pircēji var izvēlēties starp diviem variantiem. Pirmais ir divu litru turbo-benzīna dzinējs (253 ZS, 373 Nm) kombinācijā ar 8 pakāpju hidromehānisko automātisko pārnesumkārbu un priekšējo vai visu riteņu piedziņu. Top versija ir plug-in hibrīds, kura pamatā ir 2,5 litru atmosfēriskais benzīna dzinējs, t.i. piedziņas sistēmas ar kopējo jaudu 270 “zirgu” kombinācijā ar mainīga ātruma pārnesumkārbu un 4×4 piedziņu.

Galvenais jauninājums salonā ir 13,2 collu multimediju ekrāns (līdzšinējā 8 collu vietā), kurā ir integrēti gaisa kondicionēšanas iestatījumi, bet fiziskās pogas izņemtas no viduskonsoles. Instrumentu panelis ir tikai 12,3 collu virtuāls, un to var papildināt ar darbības rādījumu projektoru uz vējstikla.

Ir jaunas polsterējuma krāsas un digitālie papildinājumi, no kuriem galvenais ir 2. līmeņa autopilots ar nosaukumu “Lincoln ActiveGlide 1.2”, kas ļauj vadītājam noņemt rokas no stūres. Tas spēj arī automātiski mainīt joslu uz šosejas ar ātrumu līdz 80 jūdzēm stundā (129 km/h), taču vadītājam ir jāpievērš uzmanība ceļam. Jau tiek pieņemti pasūtījumi par Lincoln Corsair, kuram ir uzlabota sejas korekcija, taču tas nonāks pie ASV dīleriem tikai nākamā gada sākumā. Bāzes cena ir pieaugusi no 36 580 USD līdz 38 690 USD.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ko kaķis domā, ieraugot citu kaķi?
Next post Janvāra vidus Latvijā bijis četrus grādus siltāks nekā ierasts