Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 46 Sekunde(-s)

Jaunais Parkett tiks prezentēts marta beigās. Šis modelis tiks piedāvāts kā plug-in hibrīddzinējs.

Sākotnēji ziņa publicēta 8.03.2023., atjaunināta 13.03.2023., pievienojot pirmo Lynk & Co 08 krosovera attēlu pilnā garumā (titulfoto).

Pēc maskēta prototipa un neskaidra tīzerīša zīmols Lynk & Co ir publiskojis jaunus zīmolu attēlus ar sērijveida krosoveru, kuram piešķirts indekss 08. Tie vēl ir “fragmenti”, nevis pilnas fotogrāfijas, taču auto uz tām ir bez kamuflāžas, un gūt priekšstatu par dizainu kopumā jau ir iespējams. Lynk & Co zīmols tika izveidots 2018. gadā kā Geely un Volvo kopprojekts (zviedru uzņēmums pieder ķīniešiem). Starp citu, zīmols savus automobiļus izlaiž ārpus kārtas: Lynk & Co 08 parkcar būs septītais modelis klāstā, pievienojoties 01, 05, 06 un 09 krosoveriem, 02 krosovera hečbekam un 03 sedanam.

“astotnieks” būs pirmais, kas izmēģinās zīmola jauno stilu, lai gan līdzīgu dizainu esam redzējuši jau iepriekš: jo īpaši krosovers iegūs viltīgus diodiskos gaitas lukturus, līdzīgi kā topošais Zeekr X elektriskais parkcar (Zeekr zīmols arī pieder Geely). Arī jaunajam Link būs neparasti aizmugurējie lukturi – uz virsbūves “uzmontētu” stūru veidā.

Interjers vēl nav publiskots, taču iekšpusē, iespējams, būs atsevišķs liels multimediju skārienekrāns, un instrumentu panelis, protams, būs virtuāls. Par elektroniku ir atbildīga Meizu.

Kā vēsta Ķīnas plašsaziņas līdzekļi, Lynk & Co 08 pamatā ir pārstrādāta CMA (Compact Modular Architecture) platformas versija (to izstrādājuši Geely un Volvo), taču nav precizēts, kas tieši ir uzlabots. Lielākā daļa pašreizējo Lynk automobiļu ir būvēti uz oriģinālā “bagija”, uz tās balstās arī Volvo XC40 krosovers un jaunākie Geely zīmola automobiļi (piemēram, “otrais” Atlas / Boyue L). Izmēru ziņā Lynk & Co 08, visticamāk, aizpildīs plaisu starp One (garums – 4549 mm, attālums starp asīm – 2734 mm) un flagmani Nine (5042 un 2984 mm).

Zināms, ka jaunais SUV būs pieejams kā plug-in hibrīddzinējs, ko darbinās 1,5 benzīna turbo motors, taču cita informācija pagaidām nav pieejama. Nav arī informācijas par to, vai modelim tiek gatavotas “tradicionālās” versijas.

Pilna Lynk & Co 08 pirmizrāde notiks 30. martā.

Krievijā zīmols Lynk & Co šodien nav oficiāli pārstāvēts. Agrāk Geely grasījās ievest zīmolu mūsu tirgū, bet vai šie plāni palika spēkā pēc labi zināmo notikumu sākuma – pagaidām nav datu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Krievijā sāka biežāk pieteikties mazo sadzīves tehnikas remontam ar garantiju. Viens no iemesliem ir lielo uzņēmumu izņemšana no tirgus
Next post Atjauninātā Hyundai Elantra nonāk tirgū: ar tādu pašu aprīkojumu, bet bagātāka