Lasīšanas Laiks:43 Sekunde(-s)

Ir atklāts, ka Microsoft strādā pie nozīmīga Windows Explorer atjauninājuma, kas to pārveidos un sniegs jaunas funkcijas, piemēram, dziļāku integrāciju ar Microsoft 365 un OneDrive.

Noplūdes izkārtojumos mēs varam redzēt pārveidotu galveni un atjauninātu meklēšanas lodziņu ar jaunu sākuma pogu. Failu pārlūka sākumlapa ietver arī dziļāku integrāciju ar Microsoft 365, kurā tagad ir uzskaitīti lieli dokumentu sīktēli, kas satur vienumus, kas saistīti ar tikšanās reizēm, lejupielādēm un kolēģu komentāriem.

Saskarnes izmaiņas nav būtiskas un galvenokārt koncentrējas uz izplatītām Windows 11 dizaina funkcijām ar noapaļotām malām un vairāk pieskaramiem elementiem. Pārlūkprogrammā Explorer nav notikušas radikālas izmaiņas kopš operētājsistēmas Windows 8, un pēdējais nozīmīgais funkciju atjauninājums tika veikts oktobrī, kad tika pievienots atbalsts cilnēm.

Ir zināms, ka Microsoft arī strādā pie tagu sistēmas, kas līdzīga Finder operētājsistēmā MacOS, un jauna galerijas apgabala, kas sniegs jums ātru pārskatu par visiem ierīcē esošajiem fotoattēliem.

Avoti: Windows Central , The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Need for Speed ​​​​Unbound izstrādātāji gatavo lielu paplašināšanos, kuras detaļas tiks atklātas martā
Next post Samsung Galaxy Watch 4 iegūst jaunas funkcijas ar programmatūras atjauninājumu