Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 51 Sekunde(-s)

Pēdējos gados saziņas pakalpojumi ir kļuvuši ārkārtīgi populāri visā pasaulē, tostarp Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Kazahstānā, Armēnijā, Gruzijā, Turcijā, AAE un visās citās attīstītajās valstīs, kurās ir pieejams internets. Saziņa, izmantojot šāda veida programmatūru, ir patiešām ārkārtīgi ērta, jo visi ziņojumi adresātus sasniedz uzreiz, un šādu ziņojumu apmaiņa var būt pilnīgi bez maksas. Visizplatītākais, populārākais un pazīstamākais ziņnesis saziņai ir WhatsApp, un šāda funkcionalitāte ir vienkārši pārsteidzoša. Tie spēj apmierināt gandrīz ikviena cilvēka vajadzības, kas ārkārtīgi pozitīvi ietekmē pakalpojuma pieejamību un popularitāti.

Tomēr ne visi tomēr ir apmierināti ar funkcijām un funkcionalitāti, ko WhatsApp piedāvā pēc noklusējuma. Programmatūra ir bez reklāmām, taču ir veids, kā to uzlabot, iegūstot piekļuvi funkcijām, kas nav pieejamas nevienam citam. Un tie, protams, ir visdažādākie trešo pušu ziņapmaiņas klienti ar ārkārtīgi plašu funkcionalitāti. Izmantojot tos, lietotāji var izmantot slēpto režīmu, saglabāt pazūdošas ziņas, sūtīt ziņas, kuras nav pieejamas pārsūtīšanai, un tā tālāk. Šāda veida programmatūras piedāvātās iespējas ir patiešām plašas, un tirgū tās ir pieejamas jau daudzus gadus. Taču 12. martā tas mainīsies.

Jau marta sākumā ziņojumapmaiņas programma WhatsApp paziņoja, ka tuvākajā laikā tā sāks pastāvīgi atspējot kontus, kas saziņai izmanto trešo pušu ziņapmaiņas klientus. Papildus tam, ka jau tagad ir atspējotas visas šādas API, no 2023. gada 12. marta visi, kas tās izmanto, tiks sodīti ar konta bloķēšanu. Tam būs beztermiņa raksturs, proti, to nebūs iespējams atcelt pat pēc kāda laika. Pasaulē lielākā ziņojumapmaiņas pakalpojumu sniedzēja administrācija ir nolēmusi spert šādu soli, acīmredzot tāpēc, ka tā plāno reizi par visām reizēm atbrīvoties no jebkādas trešo pušu programmatūras, kas ļauj lietotājiem sazināties, izmantojot papildu nestandarta funkcijas. Šādu lietotāju dēļ cieš daudzu citu lietotāju, ar kuriem viņi sazinās, personas datu drošība.

Un tagad, kā izrādās, jau 12. martā sāksies miljoniem kontu bloķēšanas process, kas tagad ir saistīti ar pasaules lielākā ziņapmaiņas pakalpojuma trešo pušu klientiem. Pagaidām nav zināms, cik intensīvi tiks slēgti WhatsApp konti, taču tas noteikti sāksies. Lai izvairītos no bloķēšanas, ir svarīgi pārtraukt izmantot jebkādus pielāgotus ziņapmaiņas klientus, atinstalējot tos no tālruņa. Pēc tam ir jāinstalē oriģinālais klients un jāpiesakās savā kontā. Tas ir nepieciešams, lai ziņapmaiņas serveri redzētu, ka konkrētais lietotājs ir “labojies” un sācis lietot oriģinālo programmatūru, tāpēc tagad nav nepieciešams viņu atvienot no ziņapmaiņas programmas tālruņa numura bloķēšanas līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post “Kopā mēs varam!”: aizkustinošs NMPD stāsts par dzīvību glābšanu ārpus pilsētas
Next post Ideāls viedtālrunis. Apple laiž klajā iPhone 17 ar funkciju, kas mainīs pasauli