Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 26 Sekunde(-s)

Portāls auto.ru ir apkopojis rezultātus, kas iegūti pēc plaša tiešsaistes balsojuma starp Krievijas automobiļu entuziastiem. Pusotru mēnesi, sākot no 2022. gada decembra, portāla apmeklētājiem bija iespēja izvēlēties galveno “Gada paralēlo jaunumu”. Kopumā nobalsoja gandrīz 134 tūkstoši cilvēku. Balsojumā uzvarēja jaunais Range Rover, par kuru nobalsoja gandrīz katrs piektais krievs. Britu flagmanis jau no pirmās dienas pārņēma vadību.

Tas pats modelis guva uzvaru kategorijā “Gada visurgājēja jaunums”. Otrajā vietā ierindojās vēl viens SUV – Lexus LX (13,6%), bet bronzu ieguva krosovers Kia Sportage (12,8%). BMW iX (10,1%) ieguva titulu “Gada elektriskais jaunums”.

Kopumā nominēto automobiļu sarakstā bija 11 jaunumi. Starp tiem: Mercedes-Benz EQS, Nissan Pathfinder, Voyah Dreamer, Hyundai Staria, Mitsubishi Outlander, Voyah Free un citi. Katra automobiļa attēlam tika pievienots detalizēts bezmaksas apraksts. Turklāt saraksta sastādītāji šajā aprakstā ir norādījuši 3 faktus, kas palīdz labāk iepazīt automašīnu.

Tādējādi autovadītāji varēja uzzināt šādu informāciju par Range Rover.

Šo automašīnu var iegremdēt ūdenī gandrīz metrā: deklarētais pārvaramā broda dziļums ir 900 milimetri.
Range Rover ir aprīkots ar pneimatisko balstiekārtu ar lielākajām kamerām savā klasē, kas nodrošina līdz pat 295 mm klīrensu.
Pat visdārgākajam Range Rover var uzstādīt trīs sēdekļu rindas.
“Paralēlo 2022. gada jaunumu” izvēlējās arī Krievijas autoblogeri un žurnālisti. Balsojumā piedalījās 29 eksperti. Saskaņā ar viņu versiju Ķīnas elektriskais krosovers Voyah Free kļuva par 2022. gada galveno pirmizrādi. Otrajā vietā ierindojās Nissan Pathfinder. Savukārt trešo vietu sadalīja starp miniveniem Voyah Dreamer un Hyundai Staria.

Jāatgādina, ka pirmo reizi tautas balsojums par gada labāko jaunumu notika 2020. gadā – toreiz tika izvēlēti 16 automobiļi. Land Rover Defender izvēlējās 66 tūkstoši balsotāju. 2021. gadā Auto.ru balva jau pulcēja vairāk nekā 105 000 cilvēku. Labākais no 25 pretendentiem bija Toyota Land Cruiser 300.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Emulsijas rašanās iemesli uz motora mērtraukiem un eļļas uzpildes vāciņa
Next post Internetā ir parādījies Sony Xperia 1 V attēls ar periskopisko kameru