Lasīšanas Laiks:57 Sekunde(-s)

Decembra beigās Twitter un Reddit sāka parādīties ziņojumi par plaisājošiem Pixel 7 un Pixel 7 Pro viedtālruņu galvenās kameras stikliem. Ir pagājušas dažas nedēļas, un sūdzības ar katru dienu kļūst arvien lielākas.

Kas ir zināms
Protams, tas nenotiek ar katru ierīci, taču problēma tomēr ir nopietna. Pēc lietotāju teiktā, aizsargstikls saplaisāja pats no sevis – tālruņi netika nomesti vai notriekti, kas varētu būt izraisījuši bojājumus.

Taču visvairāk Pixel īpašniekus sadusmoja Google reakcija uz šo problēmu vai drīzāk tās pilnīgs trūkums. Ir bijuši gadījumi, kad uzņēmums ir piekritis bez maksas salabot bojātu sīkrīku, taču lielākoties remonts tiek veikts uz pircēja rēķina.

Piemēram, viens Reddit lietotājs mums pastāstīja, ka servisa centrs atteicās atzīt, ka ieplaisājušais stikls ir garantijas gadījums, un par remontu pieprasīja 400 ASV dolāru. Iepriekš lietotāji ziņoja, ka remonta izmaksas ir 200 ASV dolāru, jo jānomaina ne tikai kameras stikls, bet arī visa viedtālruņa aizmugure.

Pixel 7 un Pixel 7 Pro īpašnieki vēlas, lai Google uzņemas atbildību, taču uzņēmums pagaidām nesteidzas to darīt, spītīgi novēršot problēmu. Eksperti uzskata, ka problēma varētu būt saistīta ar Pixel 7 sērijas kameru panelim izmantoto alumīniju. Jebkurā gadījumā tā nav aparatūras kļūda, ko var novērst, izdodot atjauninājumu.

Avots: PhoneArena

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Samsung iepazīstināja ar jaunu elastīgu displeju Flex In & Out, kuru var salocīt uz abām pusēm
Next post Ķekavas novadā bērnu pietikšana pirmajām klasēm notiks līdz 30.aprīlim