Lasīšanas Laiks:47 Sekunde(-s)

Dienvidkorejas ražotāja meitasuzņēmums Samsung Display ir prezentējis jaunu Flex In & Out displeja prototipu.

Kas jauns

Elastīgā displeja īpatnība ir tā, ka tas var griezties par 360 grādiem, tas ir, to var salocīt abos virzienos – iekšā un ārā.

Turklāt ekrānam ir izmantots atšķirīgs eņģes dizains, kas rada ievērojami mazāk redzamas krokas. Krunka ir diezgan izplatīta problēma ar salokāmiem viedtālruņiem, taču daži konkurenti (piemēram, OPPO Find N2 un 3. paaudzes Motorola Razr) ir tikuši tālu ar mazāk pamanāmām krokām.

Starp citu, šī nav pirmā reize, kad Samsung Display demonstrē Flex In & Out prototipu. Piemēram, 2021. gadā uzņēmums demonstrēja displeju, kas salokās uz abām pusēm, bet tika salocīts “S” formā ar vairākiem segmentiem. Pašreizējie Samsung salokāmie viedtālruņi līdz šim var salocīt tikai vienā virzienā.

Ierīces prototips ar jauno Flex In & Out ir ļoti līdzīgs Galaxy Fold. Iespējams, šāds displejs iegūs topošo Samsung Galaxy Fold 5, kura prezentācija gaidāma augustā.

Avots: The Verge

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Vācija paziņoja par jaunu militārās palīdzības paketi Ukrainas bruņotajiem spēkiem vairāk nekā 1 000 000 000 eiro vērtībā
Next post Pixel 7 un Pixel 7 Pro viedtālruņos turpina plaisāt kameras stikls, taču Google neatzīst, ka tas ir defekts