Lasīšanas Laiks:48 Sekunde(-s)

Tesla ir spiesta atsaukt vairāk nekā 3000 populāro Model Y elektromobiļu. Šoreiz problēma nav saistīta ar programmatūru.

Kas ir zināms
Elons Masks nesen pārmeta regulatoriem, ka tie lieto terminu “atsaukšana”, lai gan viss, kas jādara, lai novērstu problēmu, ir jāatjaunina programmatūra. Šoreiz Tesla vadītājam šādu argumentu nav.

ASV Nacionālā ceļu satiksmes drošības pārvalde (NHTSA) ir piespiedusi Tesla atsaukt 3470 Model Y elektromobiļus, jo aizmugurējo pasažieru sēdekļu skrūves ir nepareizi pievilktas. Tas samazina drošības sistēmas efektivitāti un negadījuma gadījumā var izraisīt traumas.

Saskaņā ar ASV regulatora sniegto informāciju kopš 2022. gada decembra tas ir saņēmis piecas garantijas prasības, kuru cēlonis varētu būt šis defekts. Ražotājs apgalvo, ka tam nav zināms neviens gadījums, kad vaļīgas skrūves būtu izraisījušas traumas vai izraisījušas nāves gadījumus.

Atsaukums attiecas uz 2022.-2023. gada Y modeļa elektromobiļiem. Uzņēmums paziņoja, ka defekts var būt tikai 4% no 3470 automašīnām. Tesla eksperti pārbaudīs pasažieru sēdekļus un nepieciešamības gadījumā pievilks skrūves atbilstoši rūpnīcas specifikācijām. Kompensācijas īpašniekiem netiks izmaksātas.

Avots: NHTSA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post 14 Xiaomi viedtālruņi saņem svaigu stabilu MIUI 14 firmware uz Android 13
Next post Uzcel savu sapņu pilsētu! Ir izziņots Paradox Interactive Cities: Skylines 2