Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 8 Sekunde(-s)

Mēs visi jau sen esam pieraduši pie modernajiem viedtālruņiem, zinām to iespējas un, maigi izsakoties, pārsteigt mūs ir ļoti grūti. Tomēr ir daudz neparastāku modeļu, kurus nevar atrast parasta lietotāja rokās. 

CAT S60

Šis viedtālrunis, pēc ražotāja domām, tiek uzskatīts par pirmo viedtālruni ar iebūvētu termovizoru. To izmanto dažādos servisos dažādu ar siltuma noplūdi saistītu problēmu atrašanai, kā arī temperatūras mērīšanai. Vēl viens trumpis ir tā lieliskā triecienizturība un ūdensizturība. Šī viedtālruņa cenu zīme svārstās ap 600 USD.

Flip tālrunis
Šim inovatīvajam viedtālrunim ir trīs ekrāni, kas var darboties dažādos režīmos atkarībā no lietotāja vajadzībām. Ražotājs apliecina, ka ikviens atradīs savu pielietojumu šai ierīcei. To var izmantot kā galda pulksteni, otro ekrānu kā tastatūru ērtākai rakstīšanai utt. Vislabāk, ka tā maksā tikai 100 ASV dolāru.

Projekts Ara
Šis viedtālrunis pirmām kārtām ir ievērojams ar to, ka mēs paši veidojam tā aizmuguri un izvēlamies sev piemērotu dizainu. Ar ievelkamu paneļu palīdzību. Ja mainām kameras zonu, varam tajā ievietot nakts redzamības kameru un dažādas medicīnas ierīces. Diezgan interesanta ideja.


Nokia 888
Šis viedtālrunis tiek uzskatīts par elastīgāko pasaulē. To var saliekt, izliekt un pat aptīt ap plaukstu un izmantot kā aproci. Vēl viena pārsteidzoša iezīme ir tā minimālais biezums, kas ir tikai daži milimetri, tāpēc to var izmantot pat kā grāmatzīmi grāmatā. Protams, ar šādām īpašībām tam trūkst daudz funkciju, bet cerams, ka kādu dienu tas parādīsies brīvajā tirgū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Vai Silicon Valley Bank bankrots pirmdien izraisīs paniku tirgos?
Next post Dīvainības kaķa uzvedībā: kur ir norma un kur novirze