Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 44 Sekunde(-s)

MS11 Modena tika piedāvāts kā gluds D klases sedans, kura cena ir līdz 51 600 USD

Ķīnas tehnoloģiju uzņēmums Xiaomi, kas vislabāk pazīstams ar saviem tālruņiem un citām plaša patēriņa elektronikas precēm, šķiet, ir gatavs izlaist savu pirmo MS11 elektromobili, liecina fotoattēli un video, kas nopludināti Ķīnas tīmekļa vietnēs un sociālajos medijos, vēsta CarNewsChina.

Xiaomi, kas dibināta 2010. gadā un atrodas Pekinā, pirmo reizi izveidoja Xiaomi Automobile automašīnu izstrādes nodaļu 2021. gadā, iegādājoties autonomās braukšanas tehnoloģiju uzņēmumu Deepmotion Tech un 2022. gadā uzbūvējot elektrisko transportlīdzekļu rūpnīcu. Arī pirmais prototips ir izstrādāts un gatavs kopš pagājušās vasaras, un tagad sērijveida versija saucas MS11 un tirgū gaidāma 2024. gadā.

Saskaņā ar citu informāciju MS11 ir koda nosaukums, un Modena būs īstais. Bet pats šis nosaukums ir Ferrari klāstā, un, iespējams, ķīnieši to mainīs autortiesību dēļ. Tagad automašīna tiek testēta, un Xiaomi izpilddirektors Lei Juns personīgi piedalījās testos.

Xiaomi MS11 Modena tiek definēts kā modernizēts D klases elektriskais sedans, kas tiek uzskatīts par galveno Tesla Model 3 konkurentu un būs salīdzināms ar ASV modeli par cenu no 260 000 līdz 350 000 juaņu (38 300-51 600 ASV dolāru). Tam ir gluda virsbūves līnija, izliekta jumta līnija un lieli, noslīpēti priekšējie lukturi.

Jumts ir pilnībā stikls, ar lidaru virs vējstikla un kameru virs aizmugures. Tam ir izvelkami durvju rokturi un pilnībā melns loga rāmis. Virsbūves paneļus ražo BAIC, bet bremzes piegādās Brembo.

Xiaomi Modena specifikācijas pagaidām netiek izpaustas, taču zināms, ka dažādas elektromobiļa versijas tiks aprīkotas ar BYD un CATL akumulatoriem, elektromotors būs paša Xiaomi dizains. Uzņēmums nav pirmais tālruņu ražotājs, kas ražo elektromotorus. Huawei, kas vairāk pazīstams ar savu tīklu biznesu, arī izstrādā un pārdod elektromotorus automašīnām.

Pekinas ekonomiskās un tehnoloģiskās attīstības zonā (BETDA) bāzētais Xiaomi Automobile plāno saražot 150 000 transportlīdzekļu gadā un tuvākajā nākotnē līdz 300 000. Xiaomi ir arī nodibinājis uzņēmumu Xiaomi Automobile Technology, kas galvenokārt nodarbojas ar tehnoloģijām autonomie transportlīdzekļi.. braukšana.

Pēc citas informācijas, Xiaomi plāni ir daudz lielāki – saražot līdz 10 miljoniem automašīnu gadā un pārdot tās visā pasaulē. Automobiļu nodaļa plāno ieguldīt 14,7 miljardus dolāru 10 gadu laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Meizu ir pieteicies Wujie Auto preču zīmei
Next post Elektriskais SUV Zeekr 003 tiek oficiāli prezentēts uz Eiropas ceļiem